Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ задокументувала на території окупованого Донбасу російську станцію постановки перешкод РП-377УВМ2. Станція була встановлена на шасі вантажного автомобіля.

 Міністерство охорони здоров’я готується затвердити алгоритм масової ІФА -діагностики для виявлення антитіл до коронавірусу.

Минулого тижня було опубліковано відеодоказ застосування російського спецназу на території України.

Останні п’ять років були маловодними, й існує ймовірність виникнення водного дефіциту у басейнах деяких річок, які мають значне антропогенне навантаження.

Володимиром Зеленським створено всі умови для згортання свободи слова в Україні руками членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

У Путіна готують указ, який передбачає надання квартир колишнім працівникам українських правоохоронних органів, які після окупації Росією Криму прийняли російське громадянство.

Президент Дональд Трамп розпорядився проводити урядові закупки молочної продукції, м'яса та овочів на 3 мільярди доларів у місцевих фермерів, яким пандемія перекрила канали та ринки збуту. 

Спостерігачі інженерної розвідки ОТУ «Північ»  зафіксували факт встановлення окупаційними військами РФ протипіхотних мін ПОМ-2 з допомогою переносного комплекту мінування.

Державним бюро розслідувань розпочато досудове розслідування за фактом можливих неправомірних дій службових осіб Міністерства енергетики та захисту довкілля України.