Володимиром Зеленським створено всі умови для згортання свободи слова в Україні руками членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Таку думку висловив на своїй офіційній сторінці колишній член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.  Він упевнений, що після завершення карантину ручна Нацрада «почне каральну кампанію проти незалежних телеканалів і радіостанцій, які дозволяють у своєму ефірі критику Президента України та, загалом, чинної влади».

Такі висновки Костинський озвучив після того, як Зеленський призначив членом Нацради Тетяну Руденко, яка до цього була головою пресслужби "Студії Квартал-95". Відтепер абсолютна більшість членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення складають колишні співробітники телеканалу "1+1" та "Кварталу 95".

«Колишні співробітники 1+1 та Кварталу 95 наразі контролюють не тільки 3/4 керівних посад в Національній раді, але й 5/8 голосів. (!) Хоча, скажу відверто, насправді мова йде про 4/4 керівних посад та 6/8 голосів (кворум).

Страхує Національну раду з боку законодавчої гілки влади - голова профільного Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко, в минулому - керівник медіагрупи 1+1», - звертає увагу Костинський.

Він вважає, що Національна рада сьогодні є «політично ангажованим медіарегулятором, який остаточно перетворився на ручний інструмент Офісу Президента та Ігоря Коломойського.»

«У підсумку, Президентом Володимиром Зеленським створено всі умови для згортання свободи слова в Україні руками членів Національної ради» - підкреслює Костинський.

Нагадаймо: Національна рада вже ініціювала дві перевірки Телеканал "Прямий" - через передачі ПоярковNews та ВАТА ШОУ, а також двічі спробувала позбавити радіостанцію Прямий FM ефірної ліцензії. Крім того, ще восени Національна рада намагалася призначити перевірку 5 канал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські фейки на каналі «1+1» можуть спровокувати міжнародний скандал

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook