З’явилася інформація про те, що вірогідно знайдено ефективний препарат для лікування інфекції COVID-19. По це написав колишній народний депутат Іван Вінник.

"Resochin (chloroquine phosphate/ hydroxychloroquine) - Ресочін, хлорокін фосфат, медичний препарат, який винайшла компанія BAYER в 1934, призначений для профілактики та лікування малярії, як виявилося має широкі антивірусні властивості та ефект, що стимулює потужну імунну відповідь в організмі людини.

Останні дані про передклінічні та клінічні випробування, які наразі тривають в Китаї, хоча й не остаточно, але підтверджують значний потенціал використання Resochin в лікуванні пацієнтів із зараженням COVID-19.

Довіру до цієї інформації викликає факт також того, що сьогодні компанія BAYER AG анонсувала інформацію про термінову безкоштовну передачу уряду Сполучених Штатів Америки 3-х мільйонів пігулок Resochin.

Препарат, наразі, недозволенний для використання в США, BAYER AG працює з відповідним державними органами США, щодо термінової сертифікації. Президент США Дональд Трамп доручив відповідним відомствам максимально прискорити дозвільні процедури.

Паралельно, вчені світу працюють над створенням вакцини по протидії COVID-19, у якості базового матеріла досліджень використовуються компоненти крові, зокрема плазма людей, які були уражені вірусом та одужали.

Вірю, що чинна влада в Україні не тільки закриває метро, а й спільно з партнерами напрацьовує активні дії по протидії епідемії COVID-19 в Україні", - пише Вінник на своїй офіційній сторінці.

 

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook