Кількість осіб, які перебувають в Криму під наглядом медиків через коронавірус, за добу збільшилася більш ніж в два рази - до 2243 осіб (з них - 898 у Севастополі), 71 особа госпіталізована.

Офіційно окупанти повідомляють про сім хворих на коронавірусі: четверо в Ялті, двоє в Сімферополі і один в Євпаторії.

У зв’язку із епідемічною ситуацією «керівник республіки» Сергій Аксьонов доручив чиновникам «не вживати заходів для нарощування туристичного потоку в квітні».
Насправді, потік туристів з материкової частини РФ має місце, зокрема багато туристів – ті хто тікає з осередків розповсюдження вірусу - з мегаполісів типу Москви або Пітера, сподіваються пересидіти епідемію в затишному Криму.


У той же час жителі Криму молять Аксьонова закрити Крим від Росії:

"Перекрийте міст і переправу, до Криму кинулися жителі Москви і Петербурга (((", "Скільки можна знущатися, закрийте Крим. Невже бізнес дорожче життя людей?", "Так перестаньте ви пускати заразу в Крим "," Так ще й санаторії заповнили туристами з Москви. Невже не можна було скасувати всі ці путівки? "," Крим маленький, медицина ніяка, і це факт! Вводите заходи !!! Не чекайте, коли буде пізно! !! "," Будь ласка, закрийте Крим. Страшно "," Прислухайтеся, будь ласка, до народу, який вас просить призупинити в'їзд до Криму, щоб убезпечити людей. Ми не хочемо, як в Італії !!! ".

Цими та подібними повідомленнями від кримчан майорять соцмережі. Джерело 


У той же час в Ялті помічено велику кількість туристичних груп - в основному школярі з супроводжуючими особами. Як правило без засобів захисту.
У Феодосії в магазинах, аптеках, на ринку продавців і покупців у масках майже немає. Масок в аптеках немає, але без них не приймають в різних конторах.
У поліклініках Севастополя на вході «кордон з градусників», причому контактних - ртутних! Створюють чергу, все товпляться і один з одним контактують в маленьких приміщеннях, бахіли і маски не видають. Місцеві обурюються, мовляв, у нас така ситуація, а "ми Італії допомагаємо".


"Буде друга Італія, дограються. Давно пора закрити всі межі і аеропорт. Ми не готові до такої епідемії. Невже вони за себе і своїх рідних не бояться, раз на нас їм наплювати ?! ", - волають кримчани в соцмережах.

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook