На полігоні в Одеській області відбулися успішні льотні випробування української ракети "Вільха-М". Ракета потрапила точно в ціль з першого пуску. Про запуск та успішні випробування повідомив Генштаб, виклавши відповідні фото та відео у публічному доступі. 

Ця подія не залишилось непоміченою у північного сусіда і викликала бурхливу реакцію у російських ЗМІ.

"Міноборони провели випробування «Вільхи-М» на полігоні в Одеській області. Без режиму секретності, навіть навпаки, максимально відкрито. Потім українські військові навіть відео випробувань опублікували. До речі, саме це відео і викликало істерику у агресора. Тому що результат вражаючий - мета вражена з першого ж пострілу. Випадковість? Судячи з криків в РФ «вони так не думають». А дальність ураження трохи вище 100 кілометрів, це дуже серйозно. Такий ось український «випалювач» з пристойним радіусом", - пише у своєму блозі на сторінках Цензор.нет журналіст Кирило Сазонов.

Він звертає увагу, що саме про ракету "Вільху-М" говорять українські військові, коли мова заходить про негайне ураженні об'єктів в тилу ворога і стратегічних оборонних підприємств в тій же Ростовської області.

Довідка: "Вільха" - це український ракетний комплекс з коректованим боєприпасом калібру 300 мм та максимальною дальністю понад 100 км. Ракети виробляються у замкненому циклі на українському виробництві з вітчизняних комплектуючих, перебуває на озброєнні ЗСУ з 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські води боронитиме «Нептун»: подробиці випробування протикорабельного ракетного комплексу

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook