Сучасними прицілами ТПН-1-ТПВ, що суттєво перевершують можливості старого радянського прицілу нічного бачення, було оснащено 300 модернізованих українських танків Т-64.

Сучасні тепловізійні прицільні комплекси виробництва українського підприємства ТОВ "Трімен-Україна" дозволили збільшити дальність виявлення цілей до 5000 метрів (проти 800 метрів у старому прицілі), а дальність розпізнавання до 4000 м (було 400) повідомляє Defense Express.Оновлений приціл навідника має тепловізійну матрицю, може використовуватися як вдень так і вночі, не боїться зустрічних і фонових засвічень (на відміну від старих прицілів), при його використанні немає потреби закривати шторку при стрільбі, крім того він оснащений технологією поліпшення якості зображення в складних погодних умовах.

Саме такими комплексами оснащуються зараз модернізовані Т-64 зразка 2017 року, що останні кілька років масово постачаються у танкові підрозділи Збройних сил України Харківським та Львівським бронетанковими заводами.

"Основною позицією для нас як було, так і є серійне виробництво та оснащення танків Т-64. Це прилад ТПН-1. Він серійно освоєний і їх вже понад три сотні у військах", - повідомив технічний директор ТОВ "Трімен-Україна" Дмитро Сафонов.

Він також зазначив, що на цей час підприємство здатне серійно одночасно виробляти близько 5 видів номенклатури в кількості 20 одиниць кожного виробу щомісяця (тобто близько 100 різних приладів в сукупності). Причому при необхідності цей обсяг може бути істотно збільшений.

 

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook