Флагман українського військового флоту фрегат «Гетьман Сагайдачний» провів у Чорному морі навчальні стрільби з артилерійської установки і здійснив пуск ракет.

Для проведення випробувань закрили ділянку Чорного моря — повідомляє прес-служба ВМС.

«Гетьман Сагайдачний» виконав низку навчально бойових завдань: провів стрільби з корабельної артилерійської установки АК-100 та знищив умовного противника із зенітної автоматичної артилерійської 30-мм установки АК-630.

Крім того вперше за декілька років корабель провів стрільби з пускового ракетного комплексу ПК-16 задля забезпечення радіоелектронних перешкод, які створюють так звані "хмари" для виведення з курсу наведених на корабель ракет.

Під час навчання українські військові моряки зафіксували порушення морського права та присутність Чорноморського флоту РФ в окупованих морських ділянках. Російські військові розвідувальні кораблі  незаконно знаходилися в стратегічно важливих морських ділянках - у районі Голіцинських газових родовищ.  Там же був помічений російський танкер, який рухався зі сторони окупованих морських районів. Побачивши український фрегат, екіпаж танкера спустив триколор з флагштоку, аби екіпаж «Гетьмана Сагайдачного» не зміг його зафіксувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ранок на фрегаті «Гетьман Сагайдачний» розпочався з навчальної бойової тривоги - ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook