Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля" запатентувало безшумний мінометний постріл.

Відповідний патент на корисну модель було оприлюднено на сайті Українського інституту інтелектуальної власності – повідомляє  Defense Express.

Маскувальна дія безшумного мінометного пострілу забезпечується шляхом запирання продуктів згоряння метального заряду усередині корпусу снаряду, в результаті чого забезпечується низький рівень шуму під час стрільби, як у стрілецької зброї з глушником.

Запирання продуктів згоряння здійснюється поршнем, що зупиняється в уловлювальному конусі хвостової частини корпусу снаряду, причому уловлювальній конус виконаний за одне ціле зі стабілізатором та нагвинчується на корпус. Кінець штока стріляючого механізму встановлюється в циліндричний паз поршня за ковзним садінням. В даному випадку снаряд споряджений моноблочним метальним зарядом.

Нагадаємо, раніше на Міжнародній спеціалізованій виставці засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання "Зброя та безпека-2018" приватна компанія "Рубін-2017" представила власну розробку – 82-мм безшумний міномет "Шепіт".

На заглавному фото: безшумний міномет "Шепіт" від "Рубін-2017" на  виставці "Зброя та безпека-2018"

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook