Міністерство оборони України має намір закупити новітні ракетні системи “Нептун”.

Про це в інтерв’ю виданню Радіо Свобода заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк. Він наголосив на стратегічній важливості цих систем для безпеки країни та озвучив плани щодо їх закупівлі:

"У нас є дуже цікаві ракетні системи. Ми минулого року восени випробували ракету "Нептун", яка розроблена на ДККБ "Луч" в Києві. Дуже цікава технологія, яка дійсно має величезні перспективи для нас, для безпеки. Розвиток ракетних, артилерійських технологій для нас – це великий пріоритет", – заявив міністр та додав, що після успішного випробування, вже цього року МОУ планує закупити ракети "Нептун".

Нагадаємо, ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун" розроблений ДККБ "Луч", що входить до складу Державного концерну “Укроборонпром”. Комплекс складається з універсальної самохідної пускової установки, транспортної машини для перевезення ракет, транспортно-заряджаючої машини та командно-штабного модулю. Комплекс має стати основою мобільної системи берегової оборони України. "Нептун" вже пройшов декілька етапів вогневих випробування у 2019 році та модернізації за їх підсумками.

Дивіться також: «Вільха» б'є точно в ціль (відео)

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook