Турецькі бойові безпілотні авіаційні комплекси “Байрактар” довели свою високу ефективність під час нанесення точкових ударів по військовим об’єктам в Сирії.

Таку думку висловив Олександр Турчинов (секретар Ради національної безпеки і оборони України з 16 грудня 2014 по 19 травня 2019 року) на своїй сторінці у Фесбук.

Саме ці безпілотники знищили російські протиповітряні зенітно-ракетні комплекси, уразили командні пункти та іншу бойову техніку армії Асада - головного союзника РФ на Близькому Сході, - відзначив Турчинов.

На початку 2019 року Україна придбала ці бойові безпілотні комплекси у турецьких партнерів та провела їх випробування на військових полігонах. Разом з тим, протягом року не було жодного бойового застосування цієї висококласної військової техніки у відповідь на агресивні дії та провокації російсько-терористичних угруповань на Донбасі.

Щодня ворог обстрілює наші позиції, вже навіть в тилу, наносячи потужні удари, що призводить до значних втрат. В цей же час високоякісна техніка стоїть в ангарах, - зазначив Олександр Турчинов.

Він впевнений, що Україні треба використовувати досвід турецьких партнерів, задіявши потужний потенціал, який має наша армія.

Саме це може відбити бажання обстрілювати наші позиції. Більше того, демонстрація ворогу нашої можливості знищувати цілі та комунікації на значній відстані від лінії фронту буде значно дієвішою за всі попередження та переговори. Тільки такі аргументи здатні змусити їх припинити провокації та захистити життя наших військових та цивільних громадян.

До речі, застосування БПЛА не обмежено Мінськими угодами.

 
Поділіться публікацією та долучайтеся до нас на Facebook